Harry Potter-Fan

Harry Potter ile ilgili tüm haberler

AnasayfaAnasayfa  PortalliPortalli  TakvimTakvim  GaleriGaleri  SSSSSS  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Üye ListesiÜye Listesi  Kullanıcı GruplarıKullanıcı Grupları  Giriş yap  

Paylaş | 

Emma'nın koruması konuştu

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
YazarMesaj
Remus
Emmacı Admin
Emmacı Admin

Erkek Mesaj Sayısı : 36
İşi : Öğrenci

MesajKonu: Emma'nın koruması konuştu   Perş. Eyl. 13, 2007 4:34 pm

Ünlülerin koruması olan Danielle Curzon bugüne dek çalıştığı ünlülerden ve hayat tarzından bahsetti. Bahsettiği ünlüler arasında Emma Watson’ da bulunuyordu. Röportajdan alıntı ve Danielle Curzon'un resmi aşağıda:

“Bir sonraki işin elimde” dedi ajansım, “Emma Watson’ı Alton Towers’ a götüreceksin.”

İsim kafamda bir ampulün yanmasına sebep oldu. O’nun Harry Potter filmlerinde Hermione karakterini oynayan genç kız olduğunu anlamıştım.

“Lunaparka gitmek istiyor, fakat eğer sen orada olmazsan hayranları tarafından kuşatılacak” diye açıkladı ajansım.

Telefonu kapadım, ilk işim olduğuna inanamıyordum. Büyük bir yıldız ve lunapark. Dahası bunu için bana 150 İngiliz Sterlini ödenecekti.

Sonraki gün, Emma ve iki arkadaşını arabamla aldım. Ekranda göründüğünden daha ufaktı. Kahverengi saçlarını arkada toplamış ve kapüşonlu bir süveter giymişti.

“Merhaba” dedim gülümseyerek. “Selam” dedi temiz aksanıyla. Onun aramıza mesafe koyacağını düşünmüştüm ama bir süre sonra makyaj ve erkeklerden sohbet etmeye başladık.

“Daniel Radcliffe nasıl biri?” diye sordum bir süre sonra. Gülümsüyerek “Harika” dedi, “Biz öylesine iyi arkadaşız ki!”

Binişlerde arkadaşının yanında oturdum ve hızlı trende hız yaparken çığlık attım. Tüm bu eklem beyazlatıcı heyecanların arasında Emma hevesli hayranlar tarafından kuşatılmıştı.

Ben hayranları kol mesafesinde tutarken kulağıma “Sadece imza dağıtmak istiyorum – bugün fotoğraf yok, lütfen” diye fısıldadı.

Sadece çocuktular ama beni geçmek için çırpındılar. Emma’yı ellerine yakalanmaktan koruyarak onları kontrol altında tutmayı başardım.

Daha sonra onu bıraktığımda “Bu harika gün için teşekkürler” dedi, “Genelde etrafımda bir koruma olmasından nefret ediyorum, ama sen günümü güzelleştirdin.”

Yüzüm gururla kızardı. Bir ünlüyü daha önce tuttuğu korumalardan daha iyi koruduğumu bilmek bunu gerçekten başardığımı gösteriyordu.

Birkaç ay sonra Emma tekrar onu korumamı istedi. Onu Hyde Park’taki O2 Wireless Festival’de korudum.
Kullanıcı profilini gör http://www.harrypotter-fan.subject-line.com
katie leung
Robert Pattinson hayranı
Robert Pattinson hayranı

Kadın Mesaj Sayısı : 144
İşi : öğrenci

MesajKonu: Geri: Emma'nın koruması konuştu   Cuma Eyl. 14, 2007 8:29 am

paylaşımıniçin saol berkayy.
Kullanıcı profilini gör

Emma'nın koruması konuştu
Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Rey mysterio konuşması
» Emma Charlotte Duerre Watson
» Emma Watson'dan İlginç Açıklamalar
» tüm kedi sahipleri bu ürünü konuşuyor!!!
» CM Punk!ringe gel bişi konuşucam seninle